Дніпровські спортсмени-стрільці стали чемпіонами України – ВІЛЬНОГІРСЬК СЬОГОДНІ

Дніпровські спортсмени-стрільці стали чемпіонами України

Команда спеціалізованої дитячої юнацької школи олімпійського резерву №1 Дніпра здобула абсолютну перемогу на Чемпіонаті України з кульової стрільби у Львові. Наші спортсмени – чемпіони та призери в особистій та командній першості, повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпро ОДА,  пише сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на Дніпровську ОДА.

Олександр Колохов став чемпіоном у вправах з малокаліберною гвинтівкою (МГ) і срібним призером – у вправах з пневматичною гвинтівкою (ПГ).

Владислава Коваль двічі піднімалася на другу сходинку п’єдесталу пошани. У неї срібло за вправи МГ-5 та ГП-4.

У командному заліку серед чоловіків перше місце здобули Олександр Колохов, Андрій Колесников та Олег Кузніченко.

У жіночій командній першості чемпіонками стали Владислава Коваль, Олександра Роздоба та Анастасія Ферхін.

У Чемпіонаті України зі стрільби взяли участь понад 300 спортсменів віком до 23 років. Усього – 32 команди з різних регіонів. Дніпропетровщину представляли 25 стрільців.

У Дніпропетровській області кульовою стрільбою займається 2271 спортсмен, з якими працюють 40 тренерів.

Джерело:  Дніпро Сьогодні