На Дніпропетровщині вогнеборці запобігають пожежам в екосистемах

З настанням теплого весняного періоду, ми майже не що дня можемо побачити на власні очі пожежі в екосистемах, найчастіше пожежі трапляються за межами міста, як правило, це суха рослинність, чагарники або лісостепові зони. За минулі декілька тижнів підрозділам ДСНС щодня доводиться ліквідувати десятки пожеж в екоситсемах. Про це пише КАМ’ЯНСЬКЕ СЬОГОДНІ з посиланням на У ДСНС в Дніпропетровській області.

Вірогідність виникнення пожеж збільшується у зв’язку з тим, що громадяни виїжджають за межі міста, до лісових масивів та річок поблизу степових зон, з метою проведення дозвілля. Основними причинами виникнення пожеж, являється необережне поводження з вогнем та нехтування елементарними правилами пожежної безпеки, що в свою чергу призводить до масштабних пожеж.

Тож з метою запобігання пожежам в екосистемах та лісових масивах, 13 березня 2017 року інспекторським складом 35 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області з охорони об’єктів було проведено профілактичні бесіди з працівниками  музею ПАТ «Дніпровського металургійного комбінату» в місті Кам’янське.

Під час зустрічі, працівники служби цивільного захисту розповіли працівникам музею про основні заходи, щодо заборони спалювання сухої рослинності, приділивши особливу увагу місцям поблизу яких розташовуються хвойні лісові масиви. Довели те, що необережно кинутий недопалок або сірник у суху рослинність може стати причиною великої пожежі.

Після проведеного заходу працівники ДСНС вручили громадян пам’ятки та листівки на теми: «Недопущення виникнення пожеж в екосистемах» та «Запобігання пожежам в лісових масивах».

Працівники «Служби порятунку 101» нагадують! Що елементарне дотримання простих заходів пожежної безпеки захистить екосистеми та лісові масиви від масштабних пожеж.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району