Рятувальники провели профілактичну роботу з населенням

За статистикою Жовтоводського міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області за 2 місяці 2017 року у місті Жовті Води  зареєстровано 12 пожеж (порівнюючи з аналогічним періодом 2016 року коли сталося 6 пожеж). Про це пише сайт ЖОВТІ ВОДИ СЬОГОДНІ з посиланням на У ДСНС в Дніпропетровській області.

Із загальної кількості пожеж, 60% припадає на житловий сектор – 7 пожеж (у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року у житловому секторі сталося 4 пожежі).

Аналіз оперативної обстановки у місті свідчить про негативну тенденцію збільшення пожеж в житловому секторі. Передусім, відповідальність за безпеку в побуті лежить на самих господарях, які допускають перевантаження електромережі, використовують саморобні або несправні  обігрівачі, залишають увімкненими в мережу електроприлади.

Тож, з метою попередження виникнення пожеж та загибелі людей на них, 10 березня рятувальниками 38 державної пожежно-рятувальної частини проведено профілактичне відпрацювання багатоквартирних житлових будинків по вулицях Гагаріна та 8-го Березня.

Попередити надзвичайну ситуацію значно простіше, ніж її ліквідовувати – саме цю думку намагались донести до громадян співробітники ДСНС у місті Жовті Води.

Вогнеборці нагадали господарям квартир основні правила пожежної безпеки, закликали батьків провести роз’яснювальну роботу з дітками, аби вберегти їх життя і здоров’я від небезпеки, що несе в собі вогонь та вручили людям тематичні пам’ятки інформаційно-застережливого характеру.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району