В Криничанській області привітали жінок зі святом

В Криничанській райдержадміністрації відбулося урочисте зібрання з нагоди міжнародного жіночого Дня 8 Березня, де жінкам-керівникам районних установ та жінкам-державним службовцям були адресовані теплі і щирі вітання зі святом. Про це пишуть КРИНИЧКИ СЬОГОДНІ з посиланням на Криничанську РДА.
Вони прозвучали з уст голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча, народного депутата України Валентина Володимировича Дідича та першого заступника голови райдержадміністрації Олега Петровича Карнацького, які подякували кожній з присутніх за жіночність, теплоту, терплячість, надзвичайно сумлінне та відповідальне ставлення до роботи, за те, що створюють у своїх колективах атмосферу підтримки, взаємної поваги та гармонії.
У виступах посадовців відзначалося, що жінки беруть активну участь у всіх сферах суспільно-політичного життя району, вносять вагомий вклад в соціально-економічний розвиток Криничанщини. Завдяки таланту, працьовитості та енергії жіноцтва Криничанський район з кожним роком стає ще гарнішим, а жінки є символом усього найкращого в житті – сердечності, доброти, любові, радості і тепла, додають чоловікам нових сил, допомагають стати більш впевненими у собі.
В переддень свята бажали кожній присутній у залі здійснення всіх життєвих планів, надій і мрій, щоб повсякденні турботи були приємними, а кожен прийдешній день – зігрітий щастям, присутністю рідних, близьких, коханих, наповнений новими відкриттями та здобутками!

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району